باربری تضمین  / وبلاگ

آیا باربری کار راحتی است؟

باربری تضمین | باربری در کرج | باربری در تهران | بسته بندی اثاثیه
باربری تضمین | باربری فردیس| باربری در فردیس

آیا باربری کار راحتی است؟ اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که فکر میکنید باربری کار ساده و بی دغدغه ای میباشد حتما توصیه می‌کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. مطالعه این مقاله می‌تواند بینش شما را نسبت به باربری و حمل بار تغییر دهد.
حقیقت این است که اتوبار و باربری نیز مانند سایر مشاغل به مهارت و تجربه زیادی احتیاج دارد. ولی متاسفانه برخی افراد آن را ساده می‌پندارند. ما در این مقاله سعی داریم تا نکات تخصصی در خصوص حمل بار را به مشتریان عزیز اموزش داده تا هنگام جابه جایی بار به خود و یا وسایل خود آسیبی وارد نشود.

نکات تخصصی حمل بار

– قبل از شروع کار لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید تا در حین باربری در دسترس باشند. ابزاری مانند چسب، قیچی، کاتر و مواردی از این دست را جای مشخصی قرار دهید.

-هیچ گاه برای بلند کردن اجسام سنگین به کمر خود فشار وارد نکنید. بهترین و مناسب ترین حالت بدن در هنگام بلند کردن وسیله حالتی است که در حالت نیمه نشسته بر روی پاهای خود قرار بگیرید و جسم را به بدن خود نزدیک کنید.در جابه جایی وسایل سنگین نباید کمر خود را خم کنید.

– میتوانید از چرخ‌های مخصوص حمل بار کمک بگیرید.بالابرها و آسانسورها گزینه مناسبی برای حمل بار هستند.

– وسایل را متعادل بلند کنید. هیچ گاه چند جعبه سنگین را برای بلند کردن بر روی همدیگر قرار ندهید. این کار تعادل شما را از بین می‌برد. وسایل را تا جایی که برایتان قابل حمل کردن باشد بلند کنید و طوری حرکت کنید که در هر لحظه بتوانید جلوی پای خود را ببینید.

– برای بعضی جعبه‌ها باید بیشتر دقت کنید. جعبه‌های محتوی مایع جات و یا ظروف شکستنی را با احتیاط بیشتری جا‌به‌جا کنید. دقت کنید تا زمین نخورید. بعضی سطوح شیبدار هستند و برخی دیگر لغزنده هستند. در هنگام راه رفتن بر روی این سطوح بسیار دقت کنید.

– اگر نمی‌توانید به تنهایی اجسام را از روی زمین بلند کنید به خود فشار وارد نکنید. از چند نفر بخواهید که به شما در انجام این کار کمک کنند.

– روز اسباب کشی از لباس راحت و مخصوص کار استفاده کنید. در این صورت دغدغه پاره شدن و یا کثیف شدن لباس‌هایتان را نخواهید داشت.

– اگر احساس می‌کنید بلند کردن اجسام سنگین برایتان دشوار است آنها را بر روی زمین هل دهید.

– داخل ماشین حمل بار را به کمک پتو و یا موکت کاملا پوشش دهی کنید. برای مراقبت از پایه‌های صندلی و مبل آنها را درون ماشین باربری مجهز به وسایلی مانند پتو و یا موکت حمل و نقل کنید. – اگر وسایل شما خودشان جعبه مخصوصی دارند می‌توانید آنها را با جعبه مخصوص به خود درون جعبه بزرگتری که برای باربری در نظر گرفته‌اید قرار دهید.

خدمات باربری تضمین

آیا باربری کار راحتی است؟ نگران نباشید، باربری تضمین برای تمام امور باربری از بسته بندی تا جا به جایی آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

با ما تماس بگیرید:

026-36270643
026-36270624

021-44276388
021-22638985
021-88747681

021-65190526
021-65190543

تهران بار شریک تجاری ما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *