باربری تضمین  / وبلاگ

تاریخچه باربری در جهان

قسمت اول

در مطلب امروز به صورت خلاصه در مورد تاریخچه باربری در جهان صحبت میکنیم. با ما همراه باشید.

از دیرینه تا کنون، یکی از دغدغه های مهم بشر جا به جایی هست، وبوده و باعث پیشرفت و توسعه تمدنها بوده است. در مفهوم کلمه باربری و اتوبار میتوان به انتقال دادن و جا به جا کردن انسان ، اموال و کالا ها از مکانی به مکان دیگر اشاره نمود. بشر برای سهولت در کارها چرخ را اختراع کرد. از حیوانات برای حمل و نقل بهره جست، و کم کم بر حسب محیط زندگی اش به شکل های متفاوت و مختلف حمل و نقل را ایجاد نمود. به تدریج جابه جایی با پای پیاده حیوانات جایش را به ارابه های بزرگ و بهتر داد. به این ترتیب جابه جایی و تجارت در بین شهر ها، کشورها و قاره ها رونق یافت.

باربری تضمین دارای کادر مجرب و حرفه ای.

در عصر ارتباطات و با پیشرفت تکنولوژی، سیستم باربری و  راه ها دچار تحولات عمده ای شدند. راه های زمینی هوایی و دریایی با بالاترین کیفیتها ساخته شده اند. امروزه استفاده از وسایل نقلیه مدرن و غول پیکر و سریع السیر جایگزین راه های حمل و نقل و باربری گذشته شده است.

باربری تضمین سریع و ارزان.

انسان با پدیده حمل و نقل از زمان باستان آشنا گردیده است. هم زمان با پیدایش انسان و با توسعه فرهنگ و تمدن انسانی ارتباطات و حمل و نقل روش های باربری تکامل یافته است. این تکامل روند تدریجی خود را طی نموده است. تا به  پیشرفت و نو آوری های موفقیت آمیزی دست پیدا کرده است.

مسیر جاده ی ابریشم | تاریخچه باربری در جهان
مسیر جاده ی ابریشم | تاریخچه باربری در جهان

باربری تضمین شبانه روزی در خدمت شماست.

انقلاب صنعتی

 در انقلاب صنعتی قرن نوزدهم تحولات اساسی در زمینه حمل و نقل رخ داد. پیش از توسعه دادن ماشین بخار، به دلیل بالا بودن هزینه و کارایی کم از راه زمینی، جا به جایی صنعتی و تجاری از طریق دریا صورت می گرفت. به وجود آمدن ماشین بخار در قرن هیجدهم و كاربرد آن در قرن نوزدهم آغازی در صنعت باربری ، اتوبار و حمل و نقل گشت. در ابتدا این تکنولوژی در وسائل نقلیه دریایی و سپس در وسایل نقلیه زمینی بوجود آمد. و باعث بوجود آمدن انقلاب صنعتی شد.

در مطلب بعدی در مورد تاریخچه باربری در ایران براتون خواهیم گفت. ما را دنبال کنید. با

تهران بار، شریک و همکار باربری تضمین می باشد. آسوده جابه جا شو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *