باربری تضمین  / وبلاگ

نکاتی که برای بسته بندی اثاثیه باید بدانیم! (بخش اول)

قبل از اسباب کشی ما نیاز به بسته بندی اثاثیه منزل داریم. برای اینکه بتوانیم اسباب کشی بی دردسر و مطمئنی داشته باشیم. لازم است که نکاتی را در بسته بندی اثاثیه رعایت کنیم.

در زیر بعضی از نکات و اصول بسته بندی اسباب کشی توضیح داده شده است :

وسایل مورد نیاز:

در ابتدا باید وسایل مورد نیاز اسباب کشی است را تهیه کنیم. برای هر اسباب کشی ما نیاز به کارتن مخصوص اسباب کشی، سلفون، بابل رول، چسب و … داریم. در صورت امکان کارتن وسایل برقی مانند تلوزیون، سیستم صوتی، مایکروفر و سایر وسایل برقی منزل را پیدا کنید.  آنها را با کارتن خودشان بسته بندی کنید. تا از محکم بودن آن ها مطمئن شوید.

سایز مناسب کارتن

برای بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل، از کارتن اسباب کشی مناسب با سایز مناسب و در حداکثر سه سایز استفاده کنید. سعی کنید از کارتن های هم سایز و در سایز مناسب​ استفاده نمایید. تا حمل کارتن ها به راحتی ممکن باشد. تا در زمان چیدمان اثاثیه در داخل ماشین بتوان از حداکثر فضای داخلی ماشین استفاده کرد.

باربری تضمین شبانه روزی

ابعاد کارتن اسباب کشی از اهمیت زیادی برخوردار است. بهتر است که وسایل شکستنی را در کارتن​های کوچک قرار بدهید.  از قرار دادن تعداد زیاد وسایل شکستنی در یک کارتن پرهیز نمایید.

زمان بسته بندی

چند روز قبل از اسباب کشی شروع به بسته بندی اسباب منزل کنید. یکی از مهمترین اصول بسته بندی وسایل برای اسباب کشی شروع به موقع و عدم تعویق بسته بندی است. هرچقدر بسته بندی وسایل منزل را زودتر آغاز نمایید. کارها را سازمان یافته تر و با استرس کمتر انجام می دهید. بسته بندی اثاثیه منزل را اولویت بندی کنید. بسته بندی اثاثیه منزل را با وسایلی که در این فصل نیاز ندارید. و یا وسایلی که تا روز اسباب کشی به آنها نیاز پیدا نمی​کنید. مانند کتاب​ها، تابلوها، ظروف و وسایل تزیینی و … آغاز کنید.

تهران بار شریک تجاری باربری تضمین

بسته بندی را اتاق به اتاق انجام دهید. تا از سر درگمی خلاص شوید. برای داشتن نظم و سازماندهی بیشتر با بسته بندی از یک اتاق شروع کنید. و پس از پایان یافتن آن به سراغ اتاق بعدی و به همین ترتیب پس از پایان هر قسمت به سراغ بسته بندی اثاثیه قسمت بعدی منزل بروید.

تفکیک اثاثیه

وسایل داخل کشوها بهتر است. در کارتن ها و به صورت بسته بندی جا به جا شوند. وسایل شکستنی و هر وسیله ای که ممکن است بر اثر جابجایی و حرکت اسیب ببیند. یا بریزد(مانند مایعات) و یا باعث خرابی یا کثیفی سایر وسایل داخل کشو گردد را از کشو خارج و در کارتن بسته بندی نمایید. اما وسایلی مانند لباس، ژاکت، پتو، حوله و از این قبیل وسایل را می توان در داخل خود کشو بدون نیاز به کارتن و بسته بندی جابجا نمود.

باربری تضمین عضو رسمی اتحادیه

بسته بندی بصورت وسایل هم جنس صورت گیرد. از دیگر نکات و اصول بسته بندی اسباب کشی  قرار دادن وسایل مشابه و هم جنس در داخل یک کارتن است. به عنوان مثال ظروف چینی و مسی را کنار هم در داخل یک کارتن قرار ندهید.

وسایل مربوط به هم در یک کارتن قرار گیرند. وسایل مرتبط به هم یا جفت را در کنار هم و در یک بسته قرار دهید. تا از گم شدن آنها و یا جستجوی همه کارتن​ها برای یافتن آنها جلوگیری نمایید.

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

برای مثال گیره​ ها، سربند ،جفتی ،گونیا و سایر متعلقات چوب پرده را در داخل یک کیسه قرار دهید. ترجیحا آن را به خود پرده یا چوب آن وصل نمایید. تا پس از باز کردن کارتن ها در خانه جدید، برای پیدا کردن وسایل مرتبط با مشکل روبرو نشوید.

بسته بندی وسایل شکستنی

لایه اضافی در کارتن وسایل شکستنی قرار دهید. حتما در کف کارتن وسایل شکستنی برای انعطاف پذیری و ضربه گیری بیشتر چند لایه کاغذ یا روزنامه قرار دهید. و بعد وسایل را داخلش قرار دهید.

بر روی کارتن هایی که وسایل شکستنی در آن قرار دارد. به صورت بزرگ بنویسید که شکستنی است. تا  پرسنل باربری در هنگام حمل از شکستنی بودن آنها اطلاع داشته باشند.

فضاهای خالی کارتن ها را حتما پر کنید. کارتن​ هایی که وسایل شکستنی دارد را با تکه​ های کاغذ، روزنامه، حوله، پتو بپوشانید.  طوری که وسایل شکستنی در داخل کارتن فضایی برای تکان خوردن نداشته باشند. تا سالم بمانند.

نکات دیگر

ظروف و وسایل سنگین تر را درکف کارتن قرار دهید . وسایل سبکتر را به ترتیب در بالای آن قرار دهید.

حتی الامکان سعی کنید، از بار اضافی در داخل کارتن ها خودداری کنید.

بیش از ظرفیت کارتن در آن وسیله قرار ندهید. طوری که درب کارتن براحتی بسته شود.

همچنین برای وسایل سنگین مانند کتاب​ها از کارتن​های کوچک استفاده کنید.

در صورت مفید بودن با دیگران به اشتراک بگدارید. تا دیگران هم استفاده کنند. با تشکر از خوانندگان.

باربری تضمین دارای کادر مجرب و خوش اخلاق

باربری تضمین با رعایت تمام نکات بالا، اثاثیه شما را بسته بندی می کند. با ما آسوده اسباب کشی نمائید.

باربری تضمین دارای بیش از 10 سال سابقه درخشان در بسته بندی می باشد.

اطلاعات تماس | باربری تضمین

اطلاعات تماس باربری تضمین

با گوشی خود اسکن کنید.

دانلود نرم افزار بارکد اسکنر برای موبایل

وبسایت باربری تضمین

میبندیم

میچینیم

میبریم

تلفن های تماس کرج :

026-36270643
026-36270624
09190352212

تلفن های تماس تهران :

021-44276388
22638985
-021
88747681
021

تلفن های اندیشه و حومه :

021-65190526
021-65190543

تلفن مدیریت :

09129565339

بسته بندی اثاثیه | تخفیف ویژه برای بسته بندی اثاثیه
بسته بندی اثاثیه

با نظرات خود به ما در بهبود خدمات کمک کنید. مدیریت باربری تضمین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *