باربری تضمین  / وبلاگ

بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی(بخش دوم)

بسته بندی اثاثیه منزل

پیشنهاد می​کنیم در بسته بندی اثاثیه منزل برای محافظت از وسایل خود از کارتن​های ۵ لایه مخصوص اسباب کشی استفاده نمایید. پس از قرار دادن وسایل منزل در کارتن ،درب زیر و دور تا دور آن را حتما با چسب​های ۵ سانتی پلمب نمایید.

اگر کشوی میز کامپیوتر، میز مطالعه، کنسول یا کمد​های شما قفل ندارند برای جابجایی و به جهت جلوگیری از بیرون آمدن و آسیب دیدن کشوها در زمان حمل آنها را با چند لایه چسب ۵ سانتی متری به بدنه میز وصل نمایید.

 

کارتن های 5 لایه

سعی کنید به جای استفاده از کارتن​ های ضعیف سوپرمارکت​ ها یا کارتن ​های موز برای قرار دادن اثاثیه منزل در آن از کارتن​های ۵ لایه مقاوم مخصوص اسباب کشی استفاده نمایید تا از آسیب رسیدن به وسایلتان جلوگیری نمایید.

ما به شما توصیه می کنیم وسایل آسیب پذیر مانند لیوان​ها، بشقاب​های شیشه ای و چینی، آینه و تابلوها، قاب​های عکس، آباژور، مجسمه​ ها، وسایل دکوری و … را پیش از قرار دادن در کارتن بوسیله نایلون​های حباب دار، کاغذ یا روزنامه بسته بندی نموده تا به هم برخورد نکنند و سپس داخل کارتن قرار دهید.

– یکی دیگر از اصول بسته بندی وسایل برای اسباب کشی عدم استفاده از روزنامه برای بسته بندی تابلوهای نقاشی است زیرا ممکن است جوهر مربوط به روزنامه باعث لک شدن یا آسیب دیدن اثار هنری شما گردد.

در مورد کارتن ها!

بر روی هر کارتن لیست محتویات آن و مکان آن در خانه جدید را یادداشت نمایید(مانند اتاق، آشپزخانه و …) تا در روز اسباب کشی پرسنل باربری کارتن​های هر اتاق را به سرعت به محل خود ببرند و لازم نباشد خودتان برای جابجایی جعبه​ها وقت و نیرو بگذارید.

سعی کنید مکان هر کارتن را در هر ۴ طرف کارتن یادداشت نمایید تا در روز اسباب کشی بتوانید به سرعت مکان هر کارتن را پیدا کنید و همچنین بر روی کارتن وسایل شکستنی با فونت درشت شکننده بودن آنرا یادداشت و به پرسنل باربری نیز اطلاع دهید.

نکته آخر از اصول بسته بندی وسایل برای اسباب کشی ،مربوط به قرار دادن کارتن​ های هر قسمت از منزل  در کنار هم است برای مثال کارتن های آشپزخانه را در کنار هم بچینید تا زمانیکه کارگران آنها را در کامیون قرار می دهند کارتن ها در کنار هم باشند و در نتیجه در زمان تخلیه پرسنل باربری آنها را براحتی به محل مورد نظر شما می برند.

خدمات باربری تضمین

در صورتیکه خودتان وقت و یا تجربه کافی برای این کار را ندارید پرسنل آموزش دیده و با تجربه شرکت باربری تضمین  می توانند در امر بسته بندی شما را یاری کنند. این نیروها از مهارت بالایی در بسته بندی اثاثیه منزل برخوردار هستند و می توانند با دقت بالایی وسایل منزل شما را بسته بندی نمایند.

اطلاعات تماس | باربری تضمین

اطلاعات تماس باربری تضمین

با گوشی خود اسکن کنید.

دانلود نرم افزار بارکد اسکنر برای موبایل

وبسایت باربری تضمین

میبندیم

میچینیم

میبریم

تلفن های تماس کرج :

026-36270643
026-36270624
09190352212

تلفن های تماس تهران :

021-44276388
22638985
-021
88747681
021

تلفن های اندیشه و حومه :

021-65190526
021-65190543

تلفن مدیریت :

09129565339

باربری تضمین | باربری فردیس| باربری در فردیس | باربری در کرج | باربری اهری
باربری تضمین | باربری فردیس| باربری در فردیس

با نظرات خود به ما در بهبود خدمات کمک کنید. مدیریت باربری تضمین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *